Blini në Gjirafa.com, ulje të mëdha për Të Premten e Zezë

Black Friday, ose E Premtja e Zezë, është një ritual i Shtetevë të Bashkuara, ku të gjitha dyqanet dhe supermarketet ofrojnë ulje shumë të mëdha për klientët e tyre.

Këtë vit, kompania Gjirafa50.com e sjell ‘zakonin’ edhe në Kosovë, me ulje shumë të mëdha.

SONY + EVOLVEO (Android Box) vetëm 444.50€

gjirafa50-sony-tv

Merrni një televizion Sony TV me ekran 40″(126cm) që shfaq imazhe në kualitetin FULL HD me rezolucionin 1920 x 1080p. Gjithashtu përfitoni një pajisje Android Evolveo, përmas të cilës mund të shikoni filma, fotografi, dhe shijoni çdo këngë tuajën të preferuar.

SONY TV + KAMERA CANON + TABLETA ACER – vetëm 899.50€

gjirafa-50-sony-tv-kamera-canon-tableta-acer

Sony TV 43″ SmartTV 

 • LED TV
 • Ekran 43″ (108 cm)
 • Rezolucion Full HD (1920 x 1080)
 • SmartTV
Canon EOS 1200D

 • Rezolucion të senzorit prej 18 megapiksels
 • Full HD CMOS senzor 22.3 x 14.9 mm
 • Ekran LCD të madh dhe të qartë prej 3″ (7.5 cm)
 • Lente prej 18-55mm DC III
Acer Iconia Talk S

 • Rezolucion 1280 x 800
 • Procesor katër-bërthamësh Qualcomm Snapdragon
 • RAM 1GB
 • Memorie të brendshme 16GB
 • Dy SIM kartela

iPhone 7 32 GB – vetëm 749.50

gjirafa-50-iphone-7

 • Ekran retinë 4.7″
 • 32GB
 • Kamer 12MP me hapje f/1.8
 • Kamer e përparme 7MP
 • Jetë-gjatësia e baterisë 14 orë

ASUS Zenbook – vetëm 749.50

gjirafa-50-asus-zenbook

 •  Ekran rrotullues 13.3″ Full HD
 • Procesor dy-bërthamësh Intel Core m3-6Y30 (0.9GHz, 2.2GHz TB, HyperThreading)
 • 8GB DDR3
 • Kartelë grafike Intel HD Graphics
 • SSD 256GB

SONY SmartTV + PS4 – vetëm 599.50

gjirafa-50sonytv-plus-ps4

Pako për ju që adhuroni aventuarat me sistemin e lojrave më të mirë në treg, PlayStation 4. Për tu zhytur komplet në botën imagjinare të lojërave me televizionin SONY 32″ FULL HD.

Shikoni të gjitha ofertat